- Direcció: Carmina Fallada
- Sotsdirecció: Laia Domingo
- Administració: Lídia Pérez
- Coord. pedagògica: M. Rosa Sanahuja
- Cap d'estudis: Joan Pons
- Cap d'estudis adjunt: M. José Carapuig
Departaments i seminaris d'ESO i BAT
- Departament de Català: Montse Vidiella (Cap), Antònia Farré, Dolors Añón, M. José Carapuig, Montse Gassió, Montserrat Coll, Agnès Toda, Soraya Àvila, Mercè Cabestany i Montserrat Piqué (Cultura clàssica).
- Departament de Castellà: Anabel Sáiz (Cap), Lola Pelado, Núria Cavallé, Marco Antonio Gordillo i Rosa Tomàs.
- Departament de Llengües estrangeres: Carmina Rifaterra (Cap), Lourdes Portella, Carmina Fallada, Adelina Pinilla, Magda Rovira, Anna Mateu, Cristina Casanovas, Olivier Giménez, Isaura Hortoneda, Pilar Pallarès i M. José Sendra.
- Departament de Geografia i Història: Esther Lozano (Cap), Montserrat Borràs, Rubén Pellejà, Eva Garcia, Enric Rabassa i Saray Miró; Religió: Andreu Figueras; Filosofia: Adriana Uilacán (Cap) i Román Álvarez.
- Departament de Tecnologies: Carme Alemany (Cap), Rosa Martí, Raimon Grau i Encarnación Sánchez
- Departament de Música: Marta Villalta (Cap) i M. Rosa Sanahuja
- Departament d'Educació Visual i Plàstica: Manuel Rivas (Cap), Lídia Pérez, Montse Martínez i Olga Tarragó.
- Departament de Ciències de la Naturalesa: Ferran Conill (Cap), Aïda Salvat, Patrícia Llàcer, Olalla Ruíz i Francesc Miret; Seminari de Física i Química: Dora Unda, Lourdes Bargalló i Eva Martínez.
- Departament d'Educació Física: Alan Crabtree (Cap), Jordi Palatzi, David Ninyà, Laia Domingo i Elisabet Monell.
- Departament de Matemàtiques: M. Luisa Gil (Cap), Vicent Sales, Carles Setó, Carlos Jiménez, Gabriel Calabuig, Núria Domènech, Núria Masgoret
- Departament d'Orientació i USEE: Pilar Bellès (cap), Ester Arguedas, M. Carmen Beas i Xavier Casas
.
Departaments de Cicles formatius
- Departament d'Administració i Economia: Baldiri Panicot (Cap), Ferran de Torres (coordinador de mobilitat (Erasmus), María Vázquez de Parga, Irene Vázquez de Parga, Joan Pons (Cap d'estudis), Natàlia Miranda, Roser Oliver i Alícia Quintana.
- Departament de Serveis socioculturals i a la comunitat: Raquel Gil (Cap), Rosa Fibla, Maite Aulès, M. Dolors Alet, Montse Lecha, Anna Robledo, M. Carmen Beas i Xavier Ollonarte.
- Departament d'Ensenyaments esportius: Jordi Palatzi (Cap), David Ninyà, Montse Lecha i els especialistes de la Creu Roja i federacions esportives.
Coordinacions
- Coordinació d'informàtica: Marco Antonio Gordillo
Coordinació d'Ensenyaments esportius: Jordi Palatzi- Coordinació de 1r cicle de l'ESO: Antònia Farré
- Coordinació de 2n cicle de l'ESO Marta Villalta
- Coordinació de Batxillerat: Montse Martínez
- Coordinació de Formació professional: Irene Vázquez de Parga i María Vázquez de Parga
- Coordinació de Prevenció i Riscos laborals i gestora COVID: Anna Robledo
- Coordinació Lingüística (LIC): Montse Gassió
- Coordinació de Qualitat: Jordi Palatzi
- Coordinació de Mobilitat (Erasmus): Ferran de Torres
- Coordinació de biblioteca: Dolors Añón
- Coordinació de benestar i protecció: Lola Pelado
- Coordinació Escola verda: Olalla Ruíz
- Coordinació de Llengües estrangeres: Lourdes Portella
- Coordinació de Pràctiques a l'empresa: Irene Vázquez de Parga
- Coordinació de tutoria de FP: Roser Oliver